TaoSpa Wrocław

48  71 387 77 43

Zapraszamy do Salonu Masażu Tao&Spa we Wrocławiu

 

Salon wykonany jest w bardzo wysokim standardzie, posiada 3 wyposażone gabinety do masażu w tym jeden z sauną i jacuzzi, w każdym gabinecie znajduje się osobny prysznic, recepcja, osobna toaleta dla klientów. Wejście prosto z ulicy, bez żadnych klatek schodowych, wścibskich sąsiadów i mieszkań obok.

 

Masaż Tao to recepta na zmęczenie i intensywny tryb życia, z nami zrelaksujesz się, odprężysz i rozładujesz stres. Nasz subtelny dotyk zapewni Ci doznania, o jakich nie wiedziałeś do tej pory.

 

Prowadzimy profesjonalny salon masażu, nie świadczymy żadnych usług seksualnych. Masażystka polewa Twoje ciało ciepłą, pachnącą oliwką i masuje Cię swoim ciałem. W gabinecie panuje przyjemna wyciszona atmosfera, relaksująca muzyka i blask świec. Jest to bardzo ekskluzywna usługa dla najbardziej wymagających klientów.

 

Rezerwacje terminów przyjmujemy wyłącznie telefonicznie, jeżeli umówisz się na masaż, a z różnych powodów nie będziesz mógł nas odwiedzić, proszę poinformuj nas o tym. W przypadku braku powiadomienia, możesz mieć problem z rezerwacją następnego terminu.

 

 

Zapewniamy 100% dyskrecji !!!!

 

 

NIE OFERUJEMY ŻADNYCH USŁUG SEKSUALNYCH !!!!

NIE ODBIERAMY NUMERÓW ZASTRZEŻONYCH !!!!

NIE ODPOWIADAMY NA SMSY !!!!

NIE PRZYJMUJEMY PANÓW BĘDĄCYCH POD WPŁYWEM ALKOHOLU !!!!

JEŻELI SZUKASZ SEXU - NIE DZWOŃ !!!

 

O NAS

TaoSpa Wrocław

Copyrigth 2022 by Tao&Spa Wrocław

ZAPRASZAMY DO SALONU

Created with Webwave CMS

Tao&Spa Wrocław

ul. Zwycięska 14d/1/c

53-033 Wrocław

tel: 71 387 77 43

 

email: tao.tao.wroclaw@gmail.com